Ce nu-mi place....

Laudă-ne şi / sau înjură-ne! Politicos. Vrem să ştim ce-ai adăuga, schimba sau îmbunătăţi la MOTORIST.RO.

owene
Propostăcios
Propostăcios
Vârsta: 57

Re: Ce nu-mi place....

Mesaj necititde owene » 14 Dec 2014, 16:57

owene scrie:forumul asta inca nu-i atacat. Cand e atacat, se inregistreaza 1-2 useri pe zi si toarna bullshit-uri si linkuri catre site-uri de gatit si alte bilute. Acum doar norocul face sa fi scapat din vizor.

am zis? am zis! Sa vedem ce solutie adopta adminul sa le dea in freza la boti

owene
Propostăcios
Propostăcios
Vârsta: 57

Mesaj necititde owene » 06 Oct 2015, 11:12

owene scrie:nu-mi place sistemul "push"

mi se recomanda pe Facebook sa dau like la forum si alte asemenea. Pai daca scriu aici e like, nu?
Ce lipseste cu adevarat forumului este USP-ul, pana atunci este "yet another forum"
Cand o sa fie aici ceva ce se face "altfel" dar cu adevarat altfel, si forumul este unic si beneficial prin chestia aia, atunci o sa dau un Big Like.

Recomand sa facem un topic de dat cu parerea si brainstormingul ca forumul sa devina ceea ce s-ar dori de la forumul cetei, nu ceea ce este.

Parerea mea, cu multumiri ca ati citit-o.
Acum dati cu rosii

Ce am zis in 2013 inca e valabil, forumul e mort bine-merci. :LOCK:

luca.stere
Postăcioi
Postăcioi
Vehicule deţinute: Ural M72, Ural M63, K750, Dnepr 650, My Ural M72
Vârsta: 40

Mesaj necititde luca.stere » 07 Oct 2015, 07:17

Nu e mai mort decat alte forumuri, pe motociclism la sectiunea retro si comuniste singurele topicuri care misca sunt cele de vanzari/cumparari piese. In rest... nici o activitate.

Înapoi la “Sugestii / Sesizări”