Page 1 of 1

MOTOCOMUNISTE - magazin online

Posted: 02 Feb 2014, 12:13
by Paul
Aşadar, astăzi inaugurăm magazinul online dedicat importului de piese pentru motociclete comuniste.
Deoarece pentru moment procesul se află în stadiu de idee şi mai mult sondaj de piaţă, pentru început, vom lucra pe sistemul "la comandă".
Utilizatorii înregistraţi pe acest forum primesc o reducere de 5% din preţul afişat!

Nu ezitaţi să puneţi aici întrebări despre ce se poate aduce!

MOTOCOMUNISTE / magazin online

Re: MOTOCOMUNISTE - magazin online

Posted: 02 Feb 2014, 12:33
by cicloburu
Să hie-ntr-un ceas cu cuc!

:cheers:

Re: MOTOCOMUNISTE - magazin online

Posted: 02 Feb 2014, 12:37
by Paul
...şi cucul să cânte-n sus!
Mulţumim, să fie!

Re: MOTOCOMUNISTE - magazin online

Posted: 03 Feb 2014, 08:39
by retromotor
Da când o să vedem şi noi nişte poze la fiare?

Re: MOTOCOMUNISTE - magazin online

Posted: 03 Feb 2014, 09:47
by furtex
super idee ..
sa fie intr-un ceas bun ..
te-am pus la favorites

Re: MOTOCOMUNISTE - magazin online

Posted: 03 Feb 2014, 17:18
by Paul
da când o să vedem şi noi nişte poze la fiare?
Bună ziua,
după cum am menţionat, deocamdată funcţionează principiul "cerere de oferta".
Aştept lista detaliată cu cele necesare şi vom răspunde intr-un timp cât mai scurt.
Vă mulţumim pentru interes!
O zi cu succes :)